Gönüllülük Başvurusu


Önemli

Gönüllülük Başvuruları, Şubat ayında sosyal medya kanallarımızdan yapılan duyuru ile alınmaya başlanmış olup, COVID-19 salgını sebebiyle geçici süreyle askıya alınmıştır. Program iptal edilmemekle birlikte yetkililerin açıklamaları ve gelişmelere göre bilgilendirme yapılacaktır. Gönüllülük ile ilgili sorularınız için lütfen merkezi aramayınız. E-posta yoluyla iletişime geçmeyi tercih ediniz.

Dalyan, İztuzu Plajı

İztuzu Plajı'na seyahat planınızı en geç öğlen saat 16:00'da merkezde olacak şekilde yapınız. Saat 16:00'dan sonra sahile ulaşmak, vasıta bulunmaması sebebiyle mümkün değil. Daha geç saatte gelen ve transfer talep edenlerden araç masraflarına karşılık 25€ talep etmekteyiz.


Katılım Ücreti

İztuzu Plajı'ndaki merkezimizde gönüllü olmak için en az 1 (bir) aylık başvurular değerlendirilmektedir. Onaylanan başvuru sahiplerinden (bir ay ve üzeri için tek sefer) 50 TL bağış talep edilmektedir (Bağış karşılığında her gönüllümüze t-shirt, bez çanta ve çeşitli hediyelerimizden oluşan bir set verilmektedir). Gönüllülüğü başlamış ve kendi isteği ile bir aydan önce ayrılmak isteyenlerden, kaldığı gün başına 25 TL katılım ücreti alınacaktır.

*Kabul edilen adaylar kesin listeye girmek için e-posta ile banka dekontunu göndermelidir.
*Kendi isteği ile bir aydan önce ayrılan adaylara katılım sertifikası verilmemektedir.

Başvuru yap

Başvurabileceğiniz Diğer Projeler

Fethiye, Çalış Plajı

Fethiye, Çalış Plajında bulunan kampta konaklama ve beslenme tarafımızdan karşılanacak olup katılım ücreti istenmeyecektir. En az 1 ay süreli başvurular değerlendirilecek ve toplam proje süresi olan 2,5 aylık döneme tam katılım sağlayabilecek adaylara öncelik verilecektir.Başvuru yap


3/3