Gönüllülük Başvurusu


Önemli

2022 sezonu için başvurular sona ermiştir ve programa kabul edilen adaylara e-posta yoluyla dönüş yapılmıştır. Gönüllü ihtiyacımızın devam ettiği dönemler için sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yapılmakta. Gönüllülük ile ilgili sorularınız için lütfen merkezi aramayınız. E-posta ile iletişime geçmeyi tercih ediniz.

Dalyan, İztuzu Plajı

En az 1 ay süreyle yapılacak başvurular değerlendirilecek olup, yabancı ve yerli ziyaretçileri bilgilendirme çalışmalarında aktif yer alabilecek, gece uzun saatler sürebilecek arazi çalışmalarında ekiple uyumlu çalışabilecek ve günde 15 km+ yürüyebilecek, yaralı/ölü kaplumbağa transferi ve farklı arazi çalışmalarında proje ekibine destek verebilecek adaylar beklenmektedir.⠀

Katılım Ücreti

İztuzu Plajı'ndaki merkezimizde gönüllü olmak için en az 1 (bir) aylık başvurular değerlendirilmektedir. Onaylanan başvuru sahiplerinden (bir ay ve üzeri başvurular için tek sefer olmak üzere) 100 TL bağış talep edilmektedir (Bağış karşılığında her gönüllümüze t-shirt, bez çanta ve çeşitli hediyelerimizden oluşan bir set verilmektedir). Gönüllülüğü başlamış ve kendi isteği ile bir aydan önce ayrılmak isteyenlerden, kaldığı gün başına 100 TL katılım ücreti alınacaktır.

*Kabul edilen adaylar kesin listeye girmek için e-posta ile banka dekontunu göndermelidir.
*Kendi isteği ile bir aydan önce ayrılan adaylara katılım sertifikası verilmemektedir.

Başvuru yap

Başvurabileceğiniz Diğer Projeler

Fethiye, Çalış Plajı

Fethiye, Çalış Plajında bulunan kampta konaklama ve beslenme tarafımızdan karşılanacak olup katılım ücreti istenmeyecektir. En az 1 ay süreli başvurular değerlendirilecek ve toplam proje süresi olan 2,5 aylık döneme tam katılım sağlayabilecek adaylara öncelik verilecektir. Başvurmak için lütfen e-posta ile iletişime geçiniz.