Önemli

Gönüllü başvuruları, Şubat ayında sosyal medya kanallarımızdan yapılacak duyuru ile alınmaya başlanacak olup, olumlu sonuçlanması halinde tarafınıza e-posta yoluyla dönüş yapılacaktır.


Gönüllülük ile ilgili sorularınız için lütfen merkezi aramayınız. E-posta yoluyla iletişime geçmeyi tercih ediniz: dekamerturkey@gmail.com


Kontenjan Bilgileri

Seyahat planınızı en geç öğlen saat 16:00'da merkezde olacak şekilde yapınız. Saat 16:00'dan sonra sahile ulaşmak, vasıta bulunmaması nedeni ile zor. Daha geç saatte gelen ve transfer talep edenlerden araç masraflarına karşılık 25€ talep etmekteyiz.


Lütfen, başvuru yapmadan önce aşağıdaki tabloyu inceleyerek kontenjanlarımızı gözden geçiriniz ve bu doğrultuda başvuru yapınız.


Ay
Cinsiyet Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül
Kadın 15 15 15 15 15
Erkek 15 15 15 15 15
Yedek 5 5 5 5 5

 

Gönüllü kayıt formuna (Dalyan, İztuzu) ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

 
Başvurabileceğiniz Diğer Projeler

Türkiye'nin farklı kumsallarında koruma ve izleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Fethiye, Çalış Plajında bulunan kampta konaklama ve beslenme tarafımızdan karşılanacak olup katılım ücreti istenmeyecektir. En az 1 ay süreli başvurular değerlendirilecek ve toplam proje süresi olan 2,5 aylık döneme tam katılım sağlayabilecek adaylara öncelik verilecektir.

 

Ay
Cinsiyet Haziran Temmuz Ağustos
Kadın 4 4 4
Erkek 4 4 4
Yedek 2 2 2

 

Fethiye sahillerinde yürütülen koruma ve izleme projesine* başvurmak için tıklayınız.